İlan karşılaştırması yapabilmeniz için en az 2 adet ilan seçmeniz gerekmektedir.


Kapat

Hizmetlerimiz

Satış Sonrası Destek

Tarım ve üretim konuları her ne kadar kulağa hoş gelse de çok emek isteyen ve süreçlerin tamamının doğru yönetilmesi gereken meşakkatli konular olduğu yadsınamaz bir gerçek. Yine deneyim sahibi olmayan kişilerin verimli bir hasat dönemi geçirmesi pek mümkün olmayacaktır. Ayrıca zaman ve bedensel anlamda talepkar bir iş  olduğu da malum. Bu nedenlerden dolayı ekibimiz ve birlikte çalıştığımız partnerlerimiz sizler adına tüm süreçleri takip edebilir, tarla/bahçeniz için ekim, dikim, sulama, koruyucu bakım, ilaçlama, gübreleme, bakım, hasat, satış, satınalma, elleçleme gibi tüm süreçleri hasatın belirli bir yüzdesi karşılığı sizler için yapabilecek ve süreçlerin tamamında sizleri bilgilendirerek raporlayacaklardır. 

Örneğin 100 dönüm bir ceviz bahçeniz var, bu bahçenin yıllık üretimiz 100 birim olsun. Bu 100 birimin 20 birimi de genel bakım ve maliyetler olsun. Toplamda 80 birim net kar bırakacak bu ceviz bahçesinin 30 birimini bu süreçleri yönetecek firmaya hizmet bedeli olarak vererek zahmetsizce 50 birimlik bir gelirin sahibi olabilirsiniz. Bunun en güzel yanı da sürdürülebilir ve sürekli bir gelir modeli olmasıdır. 
  • Yatırım yapma, satın alma, satma ya da kiralama gibi konularda size yardımcı olarak doğru kararı vermenizi sağlıyoruz.